Ultimele articole

Handbal - Liga Florilor

Liga Florilor 2026/2027

Tera Plast Arena

Gloria Bistriţa
CS Minaur Baia Mare
33 - 28
Rezultat final

Urmatorul meci

Liga Florilor

Gloria Bistriţa
SCM Craiova
VS

Rezultate LF 26/27

  • 4
    Meciuri jucate
  • 4
    Victorii
  • 0
    Infrangeri
  • 0
    Egaluri

Clasament Liga Florilor 26/27

Vezi clasamentul complet
PozitieEchipaJucVEIGMGPGDifPct
1CSM București44004597488
2Gloria Bistriţa440013892468
3HC Dunărea Brăila440013899398
4CS Rapid București421111193185
5CSM Slatina4211120107135
6SCM Râmnicu Vâlcea4211120107135

Stiri Handbal

Handbal - Champions League

Champions League 2026/2027
Győri Audi ETO KC (HUN)
Gloria Bistriţa
36 - 32
Rezultat final

Urmatorul meci

Champions League

Gloria Bistriţa
Storhamar Handball Elite (NOR)
VS

Rezultate CL 26/27

  • 4
    Meciuri jucate
  • 2
    Victorii
  • 2
    Infrangeri
  • 0
    Egaluri

Clasament Champions Lague 26/27

Vezi clasamentul complet
PozitieEchipaJucVEIGMGPGDifPct
1Metz Handball (FRA)440014398458
2Győri Audi ETO KC (HUN)4400127100278
3Gloria Bistriţa4202115126-114
4Storhamar Handball Elite (NOR)420296108-124
5Odense Håndbold (DEN)411210810623
Ultimele articole

Fotbal Liga 2 Masculin

Liga 2 2026/2027
CS Gloria Bistriţa Fotbal Masc
SC Popeşti Leordeni
2 - 3
Rezultat final

Rezultate Liga 2

  • 8
    Meciuri jucate
  • 4
    Victorii
  • 4
    Infrangeri
  • 0
    Egaluri

Clasament Liga 2

Vezi clasamentul complet
PozitieEchipaJucVEIGMGPGDifPct
9CS Afumaţi84221212014
10Cetatea 1932 Suceava83321511412
11CS Gloria Bistriţa Fotbal Masc84041210212
12FC Metaloglobus83231112-111
13AFC ASA Tg. Mureş83231215-311
14SCM Rm. Vâlcea83231013-311

Fotbal Cupa Romaniei

Cupa Romaniei Fotbal M 2025/2026
CS Gloria Bistriţa Fotbal Masc
FK Csikszereda
-
Rezultat final

Cupa Romaniei Fotbal M

CS Gloria Bistriţa Fotbal Masc
FCSB
VS

Rezultate Liga 2

  • 1
    Meciuri jucate
  • 0
    Victorii
  • 1
    Infrangeri
  • 0
    Egaluri

Clasament Cupa Romaniei

Vezi clasamentul complet
PozitieEchipaJucVEIGMGPGDifPct
1FCSB11005053
2FK Csikszereda11002023
3CSM Corona Brașov Fotbal10102201
4FC Bihor Oradea10102201
5CS Gloria Bistriţa Fotbal Masc100102-20

Fotbal Liga 1 Feminin

Liga 1 Feminin 2026/2027
AFC Universitatea Olimpia Cluj
Gloria Bistriţa Fotbal Fem
1 - 2
Rezultat final

Urmatorul meci

Liga 1 Feminin

AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Gloria Bistriţa Fotbal Fem
VS

Rezultate Liga 1

  • 7
    Meciuri jucate
  • 6
    Victorii
  • 1
    Infrangeri
  • 0
    Egaluri

Clasament Liga 1

Vezi clasamentul complet
PozitieEchipaJucVEIGMGPGDifPct
1Gloria Bistriţa Fotbal Fem76013983118
2AFK Csikszereda Miercurea Ciuc760130102018
3Farul Constanța75025384515
4SSU Politehnica Timișoara74033182312
5AFC Universitatea Olimpia Cluj74031916312
6FC Rapid 192372051931-126

Stiri Fotbal

fotbalGloria Bistrita

⚪🔵FOTBAL Din nou în grupele Cupei României

⚪🔵FOTBAL Din nou în grupele Cupei României În 2 septembrie facem primul pas în faza grupelor, acasă pe Stadionul Jean Pădureanu. În fața noastră: AFK Csikszereda 💙 2...
fotbalGloria Bistrita

⚪️🔵FOTBAL S-a stabilit!

⚪️🔵FOTBAL S-a stabilit! ❗️Partida din prima etapă a Grupei C din Cupa României dintre CS Gloria Bistrița – AFK Csikszereda se va disputa în 2 septembrie de la...

Alte sporturi

Gloria BistritaTAEKWONDO

CUPA ROMÂNIEI LA TAEKWONDO WT

TAEKWONDO WT CUPA ROMÂNIEI LA TAEKWONDO WT În perioada 2-4 octombrie, sportivii Gloria vor participa la Cupa României la Taekwondo WT – proba olimpică Kyorugi, competiție rezervată claselor...
ehf