HomeProgramVICTORIE LA GALAȚI

Joi, 10 IANUARIE, Ora 18:00
31
0123456789001234567890
CSM GALAȚI
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018 BISTRIȚA-NĂSĂUD
31

DETALII JOC

Sala Polivalentă Galați
Arbitrii: Diana Carmen Florescu (Argeș) / Anamaria Stoia (București).
Observator FRH: Viorel Vicea  
România

CS Gloria 2018 Bistrița – Năsăud a câștigat meciul din etapa a 11-a disputat în compania CSM Galați cu scorul 31-25.
La pauză, tabela de marcaj a arătat 18-12 în favoarea bistrițencelor.

Au marcat pentru Gloria 2018:
Nicoleta Dincă (7), Szilvia Szabo (6), Valentina Ardean Elisei (5), Almudena Rodriguez (5), Laura Pristăvița (2), Daniela Todor (2), Paula Garcia Avila (2), Daniela Rațiu (1), Andreea Tetean (1).

În poartă, Ana Maria Măzăreanu a salvat 13 din cele 39 de aruncări pe poarta sa ( 33 %)

foto: Sportul Ilustrat / copyright Sorin Pana

http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2019/01/49827675_679646599104116_6825905456683155456_o.jpg
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2019/01/49948271_679645969104179_4133742019073802240_o.jpg

ETAPA XICLASAMENT

Nr.crtEchipaJVEIP
1SCM Râmnicu Vâlcea 10100030
2CSM București1090127
3CS Măgura Cisnădie1052317
4ASC Corona Brasov1051416
5CS Minaur Baia Mare1051416
6SCM Craiova1050515
7CS Gloria 2018 BN1050515
8HC Zalău1042414
9CSM Slatina1142514
10SCM Gloria Buzău1041513
11CSU Cluj Napoca112096
12CSM Galați101275
13HC Dunărea Brăila101184
14CSM Roman00000

CS GLORIA 2018MARCATOARE SI STATISTICI

http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/09/NIcoleta-Dinca.png

Nicoleta Dincă

7 GOLURI
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/09/Szilvia-Szabo.png

Szilvia Szabo

6 GOLURI
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/09/Ardean-Elisei.png

Valentina Ardean Elisei

5 GOLURI
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/09/Almudena-Rodriguez.png

Almudena Rodriguez

5 GOLURI
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/09/Laura-Pristavita.png

Laura Pristăvița

2 GOLURI
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/11/danaa.png

Daniela Todor

2 GOLURI
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/09/Paula-Garcia-Avila.png

Paula Garcia Avila

2 goluri
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/09/Daniela-Ratiu.png

Daniela Rațiu

1 gol
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/09/Andreea-Tetean.png

Andreea Tetean

1 gol
CS GLORIA 2018
©2018 Toate drepturile rezervate