HomeProgramRapoarte de joc

RAPOARTE DE JOCLIGA NAȚIONALĂ 2018/2019

ETAPA 1
25
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018
0123456789001234567890
CSM ROMAN
25
ETAPA A II-A
21
0123456789001234567890
CS MĂGURA CISNĂDIE
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018
21
ETAPA A III-A
23
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018
0123456789001234567890
U CLUJ
23
ETAPA A IV-A
18
0123456789001234567890
CSM SLATINA
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018
18
ETAPA A V-A
24
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018
0123456789001234567890
ASC CORONA 2010 BRAȘOV
24
ETAPA A VI-A
27
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018
0123456789001234567890
SCM GLORIA BUZĂU
27
ETAPA A VII-A
22
0123456789001234567890
SCM CRAIOVA
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018
22
ETAPA A IX-A
23
0123456789001234567890
HC ZALĂU
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018
23
ETAPA A X-A
36
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018 BN
0123456789001234567890
CSM BUCUREȘTI
36
ETAPA A XI-A
31
0123456789001234567890
CSM GALAȚI
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018 BN
31
ETAPA A XII-A
26
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018 BN
0123456789001234567890
HC DUNĂREA BRĂILA
26
ETAPA A XIII-A
23
0123456789001234567890
SCM RM. VÂLCEA
0123456789001234567890
CS GLORIA 2018 BN
23
ETAPA A XV-A
CS GLORIA 2018 BN
CS MĂGURA CISNĂDIE

CLASAMENT DUPA ETAPA XII-aLIGA FLORILOR

Nr.crtEchipaJVEIP
1SCM Râmnicu Vâlcea11110033
2CSM București1090127
3CS Minaur Baia Mare1161419
4CS Măgura Cisnădie1052317
5ASC Corona Brasov1051416
6SCM Gloria Buzău1151516
7SCM Craiova1050515
8CS Gloria 2018 BN1150615
9HC Zalău1142514
10CSM Slatina1242614
11HC Dunărea Brăila112187
12CSU Cluj Napoca112096
13CSM Galați111285
14CSM Roman00000

MARCATOARE PRINCIPALE

http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/07/CS-Gloria.png

CS GLORIA 2018

0 JOCURI / O GOLURI
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/07/CS-Gloria.png

CS GLORIA 2018

0 JOCURI / O GOLURI
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/07/CS-Gloria.png

CS GLORIA 2018

0 JOCURI / O GOLURI
http://gloria2018.ro/wp-content/uploads/2018/07/CS-Gloria.png

CS GLORIA 2018

0 JOCURI / O GOLURI
CS GLORIA 2018
©2018 Toate drepturile rezervate